Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Co to jest wirtualna wycieczka?

Wirtualna wycieczka powstaje poprzez połączenie kilku (co najmniej dwóch) panoram sferycznych. Jak sama nazwa wskazuje narzędzie to umożliwia użytkownikowi odbycie spaceru w wirtualnej przestrzeni. Jest to możliwe dzięki łączom wiążącym poszczególne panoramy, które służą do nawigacji po przedstawionym terenie. Użytkownik przenosi się z jednego miejsca w drugie poprzez kliknięcie myszą.

Wirtualny spacer może być wzbogacony o wiele interaktywnych elementów, jak np. dźwięk, film wideo, radar pokazujący kierunek patrzenia, czy też mapę wskazującą rzeczywiste położenie prezentowanej przestrzeni za pomocą GPS.

Zastosowanie wirtualnych wycieczek

Wyobraźmy sobie jakie zastosowanie może mieć wycieczka:

 • W branży nieruchomości

  Deweloper korzystający z naszych usług dostanie mieszkanie z jego planem i zaznaczonym miejscem, w którym jesteśmy i w kierunku którego patrzymy. Na wycieczkę będzie składać się taka ilość panoram, aby ukazać wszystkie strategiczne punkty mieszkania lub domu. Bardzo dobre pokazanie mieszkania wzorcowego wpływa na odwiedzalność zainteresowanych osób. W przypadku pomieszczeń, dla których panorama jest zbyt prezentacyjną formą pokazu (jak np. schowek), proponujemy dodanie tradycyjnej fotografii wkomponowanej w wycieczkę.

 • Przy współpracy z pośrednikami nieruchomości oferujemy oddzielny model biznesowy. Agencja w zamian za pokazanie technologii panoram sferycznych i zaprezentowaniu którejś z wirtualnych wycieczek po domu lub mieszkaniu sprzedającemu nieruchomość, otrzyma własną wersję wirtualnej wycieczki na stronę WWW i do lokalnego pokazywania klientom. Przy stałej współpracy oferujemy również dodatkowe korzyści. Natomiast sami zainteresowani mają pamiątkę swoich "czterech ścian", mniej nieznajomych osób na posesji, lepsze zainteresowanie ofertą i w rezultacie szybciej sprzedaną nieruchomość.

 • Muzea

  Muzeum może zażyczyć sobie opisów i dodatkowych zdjęć poszczególnych eksponatów. Informacje te będą wywołane po kliknięciu myszą na wybrany element.

 • Szkoły

  Dla szkół przygotowaliśmy specjalną ofertę. Podczas zdjęć klasowych uczniów wszystkich klas, tworzymy prezentację budynku, którą dyrekcja dostaje za darmo do umieszczenia na witrynie szkoły. Natomiast nie doświadczyliśmy bardziej zadowolonych klientów jak uczniowie, zyskujący zdjęcie klasowe w postaci panoramy.

 • Gastronomia i Hotelarstwo

  Prezentacja pokoju hotelowego, restauracji i dodatkowych atrakcji hotelu zapewni przypływ nowych klientów, którzy dzięki wirtualnej wycieczce odwiedzą te miejsca i przekonają się o ich uroku.