Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Panoramy dla Wszystkich!

Kolejną grupę odbiorców panoram i wycieczek wirtualnych stanowią przyszłe pary młode, które poszukując dla siebie miejsca na wesele, zaczynają od sprawdzenia ofert poprzez Internet. Każdemu właścicielowi sali balowej zależy, aby to jego strona przykuła uwagę. Wirtualna wycieczka złożona ze zdjęć wykonanych tuż przez przyjazdem gości pokazuje dokładnie całe pomieszczenie w pełnej krasie: zastawę, kwiaty, ustawienia i wystrój stołów, jak również zaplecze sanitarne, ogród i inne dostępne miejsca. Wirtualny spacer pokazuje wszystko idealnie przygotowane do uroczystości. Przykłady takich wycieczek internetowych po salach balowych można zobaczyć na stronach naszych klientów.

Hotelarstwo, gastronomia, nieruchomości to obecnie nasi dominujący klienci. Jednak zdarza nam się obsługiwać firmy z innych branż.

Wirtualne wycieczki formą prezentacji

Mamy w portfolio wirtualne wycieczki pokazujące wzorcownie u klientów. Szczególnie dobrze to wygląda w hurtowniach, gdzie na co dzień nie przyjeżdżają klienci (np. ze względu na odległość), a klient chce zademonstrować jak duży potencjał posiada.

Również wystawy w sklepach i składach budowlanych świetnie nadają się do wirtualnej prezentacji. Do naszych ostatnich realizacji należeli sprzedawcy okien i drzwi, systemów zabudowy kuchni i szaf oraz firma handlująca glazurą i terakotą. Rozmawiamy z firmami produkcyjnymi, które nie potrzebują panoramy swoich produktów, ale bardzo im zależy, aby kontrahenci zza granicy zobaczyli zakład produkcyjny bez potrzeby przyjeżdżania.

Inną branżą jest sprzedaż samochodów w komisach. Zwykłe zdjęcia przechodzą do lamusa, a w miejsce pokazywania wnętrza samochodu pojawiają się wirtualne panoramy 360. Luksusowy samochód można świetnie zaprezentować klientowi za pomocą panoramy a przykłady takich rozwiązań znajdują się na naszej stronie. Również wypożyczalnie samochodów, a w szczególności limuzyn, mogą liczyć na naszą pomoc w zainteresowaniu klienta. I w tym zakresie mamy doświadczenie.