Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

MEDIAGRAFIKON

Firma MEDIAGRAFIKON powstała w 2010 roku w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby klientów rynku informatycznego, w tym dziedzin bazujących na nowych technologiach, jak grafika komputerowa oraz techniki multimedialne. Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie budowy wirtualnych prezentacji budynków, pomieszczeń, wzorcowni, samochodów i innych przestrzeni na potrzeby stron internetowych.

Tworzymy dodatki dla stron nazywane potocznie wirtualnymi wycieczkami, spacerami, czy panoramami 360 stopni. Pod każdą nazwą kryje się prezentacja otaczającej przestrzeni pokazywanej dookoła wraz z nadirem i zenitem. Taka panorama pozwala na fotograficzne odwzorowanie miejsca. Połączone i rozpostarte na kuli zdjęcia dają efekt zdjęć 3D. Panorama pozwala na swobodne sterowanie i oglądanie przestrzeni w każdym kierunku. Przykłady takich panoram sferycznych znajdą Państwo na niniejszej stronie w dziale "portfolio".

Nasza dotychczasowa obecność na rynku pozwoliła nam dostrzec wiele branż w prywatnym biznesie, które w niedalekiej przyszłości będą wręcz zobligowane do korzystania z wirtualnych spacerów.

Przydatność prezentowania otoczenia za pomocą zdjęć 3D bardzo dobrze obrazuje streetview od Google. Nasza technologia jest podobna, lecz dużo dokładniejsza. Umożliwia zaprezentowanie nie tylko przestrzennych obszarów, ale również małych i ciasnych miejsc, czego przykładem może być panorama wnętrza samochodu czy sferyczne zdjęcie prysznica.

Zapewniamy obsługę specjalnych dni, które możemy utrwalić w formie wizualnej pamiątki. Wychodzimy w przyszłość i zamiast tradycyjnej fotografii czy filmów oferujemy najnowsze techniki prezentacji - panoramy sferyczne. Robimy zdjęcia panoramiczne na weselach, bankietach firmowych i szkoleniach, na studniówkach i jako zdjęcia klasowe. Panorama sferyczna jest niezwykłą pamiątką, która po wielu latach pozwoli "odświeżyć" w pamięci całe miejsce... A niska cena za stworzenie pamiątkowej panoramy 360 sprawia, że każdy może zafundować sobie taką pamiątkę.